www.cvonline.hu

Senior könyvelő

  • A hirdetés 118 napja lejárt

Nemzetközi háttérrel rendelkező, autóipari partnerünk számára keresünk megbízható, proaktív, tapasztalt kollégát

Senior könyvelő pozícióba

Feladatok:

  • Teljes körű könyvelési feladatok ellátása

  • Számla adatok rögzítése, ellenőrzése

  • Mennyiség és áreltérések ellenőrzése

  • Terhelések/szállítók/banki kivonatok könyvelése

  • Adóbevallások összeállítása, ügyintézése

  • Havi zárás, könyvvizsgálat irányítása

  • Jogszabályi követelményeknek való megfelelés biztosítása.

Elvárások:

  • Regisztrált mérlegképes könyvelő végzettség

  • Teljes körű könyvelésben szerzett, minimum 2 éves tapasztalat

  • Középfokú angol nyelvtudás

  • Könyvelőirodai tapasztalat előny

  • Office gyakorlati ismerete

  • Megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlesztés

  • Versenyképes juttatási csomag

  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok

  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

  • Jász-Nagykun-Szolnok megye keleti része

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória -