www.cvonline.hu

Senior könyvelő

  • A hirdetés 180 napja lejárt

Feladatok

  • Adó- és kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete, nyomon követése

  • Helyi adók számítása, bevallása és utaltatása (ÁFA, Társasági adó, Adózás előtti veszteség, stb)

  • Adóbevallási kötelezettségek határidőre történő teljesítése a NAV ill. az önkormányzatok részére

  • Könyvelési feladatok ellátása, és együttműködés más társterületekkel (tárgyi eszköz, leltár, bank, stb)

  • A költségvetési kapcsolatok, főkönyvi számlák, adófolyószámlák egyeztetése

  • Havi, negyedéves, éves zárások támogatása

  • Együttműködés az adóhatóságokkal

  • Közreműködés adórevíziókban, különös tekintettel az előkészítési feladatokra

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség,

  • Legalább 3 éves releváns tapasztalat,

  • Mérlegképes könyvelői képesítés,

  • Adótanácsadói képesítés,

  • Angol ÉS/VAGY Német nyelv kommunikációképes ismerete,

  • IFRS standard ismerete,

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office).

Egyéb információ

  • Szakmai kihívást jelentő feladatok

  • Fejlődési és karrierlehetőség

  • Versenyképes juttatási csomag

  • Nemzetközi környezet