www.cvonline.hu

Senior könyvelő

  • A hirdetés 190 napja lejárt

Minimum 5 éves tapasztalatod van könyvelési területen? Jártasságot szereztél a tárgyi eszköz és vegyes könyvelés területen? Békés megyei partnercégünk keresi leendő munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Éves és havi zárásban való aktív részvétel

  • Controlling

  • Vegyes könyvelés

  • Tárgyi eszköz könyvelés

  • Statisztikai és banki adatszolgáltatási tevékenység

  • Gazdasági vezető munkájának támogatása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség

  • Minimum 5 év releváns szakmai tapasztalat

Személyes kompetenciák:

  • Önálló, precíz és pontos munkavégzés

Amit megbízónk nyújt:

  • Jó munkakörülmények, fejlődő munkakörnyezet

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

  • Bejárási támogatás

Munkavégzés helye:

  • Gyomaendrőd

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Magyarország
Kategória Egyéb