www.cvonline.hu

SENIOR könyvelő

  • A hirdetés 380 napja lejárt

Budapesti székhelyű, magyar hagyományokon nyugvó, szolgáltató iparban tevékenykedő partnerünkhöz keresünk senior könyvelő kollégát.

feladatok:

►   leányvállalatok számviteli és adózási területének felelősségteljes irányítása a főkönyvelő szakmai iránymutatása mellett

►   teljes körű, operatív könyvelési feladatok

►   havi és éves zárások elvégzése

►   ÁFA és adóbevallások készítése

►   kapcsolattartás a könyvvizsgálóval, adó hatósággal és külső szolgáltatókkal, hatóságokkal

►   számviteli szabályzatok karbantartása és aktualizálása

►   Iroda++ (Revolution) könyvelési rendszer karbantartása és fejlesztése

elvárások:

►   pénzügyi, számviteli területen szerzett diploma

►   több éves számviteli területen szerzett tapasztalat

►   teljes körű könyvelési tapasztalat

►   számviteli és adózási jogszabályok magabiztos, naprakész ismerete

►   felhasználói szintű Excel használat

előny:

►   kereskedelmi, illetve szolgáltató szektorban szerzett tapasztalat

►   regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség

►   angol nyelvtudás

►   Iroda++ ismerete

►   munkaügyi, bérszámfejtési tapasztalat

amit kínálunk:

►   Teljes munkaidős foglalkoztatás

►   Versenyképes fizetési és juttatási csomag

amit az enloyd kínál:

►   Szakmai tanácsadás

►   Szektor-specifikus tudás

►   A jelölt támogatása a pályáztatás egész folyamatán keresztül

►   Személyre szabott karrier tanácsadás

►   Nyelvismeret és szakmai kompetenciák felmérése

►   Hosszú távú együttműködés

Amennyiben a fenti pozíció felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el szakmai önéletrajzát.

Kísérje figyelemmel aktuális kereséseinket és legfrissebb cikkeinket a Link megjelenítése  és Link megjelenítése oldalainkon!

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő