www.cvonline.hu

Senior könyvelő

Hozzáadva: 2017.08.27.
Hirdetés azonosító: 1017668

Budapesti székhelyű, magyar hagyományokon nyugvó, szolgáltató iparban tevékenykedő partnerünkhöz keresünk munkatársat.
Feladatok:
  • leányvállalatok számviteli és adózási területének felelősségteljes irányítása a főkönyvelő szakmai iránymutatása mellett
  • teljes körű könyvelési feladatok
  • operatív könyvelési feladatok
  • havi és éves zárások elvégzése
  • ÁFA és adóbevallások készítése
  • kapcsolattartás a könyvvizsgálóval, adó hatósággal és külső szolgáltatókkal, hatóságokkal
  • számviteli szabályzatok karbantartása és aktualizálása
  • Iroda++ (Revolution) könyvelési rendszer karbantartása és fejlesztése

Elvárások:
  • pénzügyi, számviteli területen szerzett diploma
  • több éves számviteli területen szerzett tapasztalat
  • teljes körű könyvelési tapasztalat
  • HAS és magyar adózási jogszabályok magabiztos ismerete
  • felhasználói szintű Excel használat

Juttatások:
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Versenyképes juttatási csomag

Előnyök:
  • regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • angol nyelvtudás
  • munkaügyi, bérszámfejtési tapasztalat
  • kereskedelmi, illetve szolgálató szektorban szerzett tapasztalat

  • Amennyiben a fenti pozíció felkeltette érdeklődését, kérem küldje el szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése email címre.