www.cvonline.hu

Senior könyvelő

  • A hirdetés 357 napja lejárt

Megbízónk az autóipar és a megújuló energiaipar számára magas színvonalú elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozik. Jelenleg munkatársat keresünk SENIOR KÖNYVELŐ Pozícióba.

Pozíció azonosító: Szo01SK

Kategória: Pénzügy / Számvitel / Kontrolling

Szükséges nyelvtudás: Angol - felsőfok, Angol - középfok, Angol - tárgyalási, Angol - társalgási, Német - felsőfok, Német - középfok

Munkavégzés helye: Vas megye

Feladatok:

  • Adó- és kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete, nyomon követése
  • Helyi adók számítása, bevallása és utaltatása (ÁFA, Társasági adó, Adózás előtti veszteség, stb)
  • Adóbevallási kötelezettségek határidőre történő teljesítése a NAV ill. az önkormányzatok részére
  • Könyvelési feladatok ellátása, és együttműködés más társterületekkel (tárgyi eszköz, leltár, bank, stb)
  • A költségvetési kapcsolatok, főkönyvi számlák, adófolyószámlák egyeztetése
  • Havi, negyedéves, éves zárások támogatása
  • Együttműködés az adóhatóságokkal
  • Közreműködés adórevíziókban, különös tekintettel az előkészítési feladatokra

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség,
  • Legalább 3 éves releváns tapasztalat,
  • Mérlegképes könyvelői képesítés,
  • Adótanácsadói képesítés,
  • Angol ÉS/VAGY Német nyelv kommunikációképes ismerete,
  • IFRS standard ismerete,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office).

Egyéb információ:

  • Szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Fejlődési és karrierlehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nemzetközi környezet

Helyek Vas
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol