www.cvonline.hu

Senior Könyvelő /SAP/

  • A hirdetés 916 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Új beruházás végett keresünk tapasztalt kollégát egy nemzetközi, gyártási tevékenységet folytató vállalat számára:

Pozíció leírása:

Új beruházás indításánál a könyvelési rendszer kialakításában részvétel;
Általános könyvelési feladatok ellátása;
Költségkönyvelés és figyelés;
Havi és éves zárásokban aktív részvétel;
Beszámoló és bevallások készítésében részvétel;
Cash-flow management;
Könyveléssel kapcsolatos riportok készítése a vezetés részére;
Transzferár dokumentációk összeállítása;
Tárgyi eszköz könyvelésben részvétel - az elején;
Havi profit and loss és mérleg készítés;
Forecasting/profit előrejelzések készítése a management részére.

Követelmények:

Felsőfokú és mérlegképes könyvelői végzettség
Aktív angol nyelvtudás
Gyártó cégnél szerzett könyvelői tapasztalat
SAP és US GAAP ismeret!

Előny:

Új beruházások területén szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Magas bérezés, bónusz, cafeteria
Stabil, hosszú távú munkahely
Kiszámítható jövőkép
Tréningek, oktatások lehetősége

Helyek Tatabánya
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség