www.cvonline.hu

Senior Könyvelő (román nyelvtudással)

  • A hirdetés 1235 napja lejárt

Multinacionális cégcsoport budapesti regionális könyvelési központjába keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Aktív részvétel a dél-kelet európai leányvállalatok központosított könyvelési rendszerének kialakításában és az új folyamatok tervezésében, bevezetésében;
  • Külföldi leányvállalatok szállító és vevő számláinak kezelése, könyvelése;
  • Számlázási feladatok és kapcsolódó dokumentumok kezelése;
  • Bank és pénzforgalmi könyvelés;
  • Pénztárbizonylatok kezelése és könyvelése;
  • ÁFÁ-hoz kapcsolódó adatok összegyűjtése, validálása és feldolgozása, számlák ellenőrzése, esetleges könyvelési hibák feltárása;
  • Főkönyvi számlák folyamatos egyeztetése, analitika zárása, elhatárolások könyvelése;
  • Különböző adminisztratív tevékenységek ellátása;
  • A pénzügyi és adminisztrációs szolgáltatások színvonalának folyamatos fejlesztése;
  • A szolgáltató központ bővülése esetén részvétel az új kollégák betanításában;
  • Folyamatos kapcsolattartás az egyes leányvállalatokkal, a helyi bankokkal és auditor cégekkel angol nyelven
  • Ad Hoc riportok készítése;
  • Részvétel az időszakos számviteli zárási folyamatokban és a nemzetközi riportok elkészítésében
  • Külső és belső auditok támogatása;
  • Folyamatos riportálás a regionális pénzügyi vezető részére;
  • Szükség esetén külföldi partnerek látogatása.
Elvárások:
  • Szakirányú közép vagy felsőfokú pénzügyi-számviteli, vagy közgazdasági végzettség;
  • Román és angol nyelvtudás;
  • Alapos számítógépes ismeretek - Excel, Word;
  • Néhány év szakmai tapasztalat nemzetközi hátterű vállalati környezetben számviteli területen;
  • Felelősségteljes, precíz munkavégzés;
  • Önállóság, megbízhatóság, alaposság;
  • Határidők betartására való képesség;
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete.

Előny:

  • Navision program ismerete;
  • SSC-ben szerzett tapasztalat;
  • IFRS ismeretek;
  • Román számviteli ismeretek;
  • Bolgár nyelvtudás és bolgár számviteli ismeretek.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, részletes szakmai önéletrajzát magyar, illetve angol nyelven az 54.454-es referenciaszámra hivatkozva elküldeni szíveskedjen az alábbi e-mail címre.

Kattintson Link megjelenítése" target="_blank">ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Román, Angol