www.cvonline.hu
Senior könyvelő (Referenciaszám: PJ4914)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.10.12.
Jelentkezési határidő: 2016.10.16.
Hirdetés azonosító: 1082118
lejárt

Európa-szerte bevásárlóközpontok építésével és üzemeltetésével foglalkozó partnercégünk munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Senior könyvelő

Feladatok:
- a cégcsoporton belüli cégek teljes körű könyvelésének elvégzése a központi könyvelési program használatával,
- pénzügyi csoport felügyelete,
- adóellenőrzéseken való részvétel,
- rendszeres riportok, pénzügyi kimutatások, statisztikák készítése,
- adóbevallás készítése.

Elvárások:
- egyetemi vagy felsőfokú végzettség pénzügy-számvitel területen, vagy mérlegképes könyvelői végzettség
- adózás/pénzügy-számvitel területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat,
- számviteli és adótörvény ismeret,
- erős középfokú angol és/vagy erős középfokú német nyelvtudás,
- MS Office felhasználói szintű ismerete,
- vevőközpontúság, célorientáltság, önállóság, illetve vállalkozói gondolkodás.

Amit megbízónk kínál:
- szakmai tréningek, továbbképzések,
- fiatalos, dinamikus és összetartó csapat,
- versenyképes fizetés + cafetéria
- nyelvtanulási lehetőség (angol vagy német).

Munkavégzés helye: Budapest
Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Foglalkoztatás időtartama: határozott idejű (1+1 év)

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva küldje el Pálvölgyi Patrícia kapcsolattartó részére (bérigény feltüntetésével) a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailben a referenciaszám feltüntetésével (PJ4914) E-mail cím megjelenítése címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.