www.cvonline.hu
Senior könyvelő (Referenciaszám: PJ4271)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.17.
Jelentkezési határidő: 2016.09.24.
Hirdetés azonosító: 1017894
lejárt

Székesfehérvári multinacionális megbízónk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Senior könyvelő kiváló angol nyelvtudással

Mely feladatokat lát el?
- A cégcsoporton belüli cégek teljes körű könyvelése
- Hó végi egyeztetés, zárás
- Szakmai tanácsadás, a cégek részéről felmerülő kérdések megválaszolása
- Problémamegoldás
- Az egyes lokációk támogatása az auditokon

Az ideális jelölt:
- Tárgyalóképes szakmai angol nyelvtudással rendelkezik
- Felsőfokú pénzügyi vagy gazdasági végzettséggel bír
- 2+ éves szakmai tapasztalatot szerzett
- GAAP ismeret birtokában van
- ERP rendszer ismerettel rendelkezik (Oracle vagy Hyperion)
- IT tudása magas szintű (MS Office; pivot tábla, makro, stb.)
- Precíz, pontos, terhelhető
- Magabiztos, jó csapatjátékos, ugyanakkor képes önállóan dolgozni

Megbízónk:
- Nagy múltú nemzetközi gyártóvállalat
- Folyamatos szakmai és személyiségbeli fejlődést biztosít
- Hosszú távú, kihívásokkal teli munkavégzést kínál

Kérjük, részletes magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgymezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Galgovszki András kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06