www.cvonline.hu

Senior könyvelő - Komárom-Esztergom megye

  • A hirdetés 1002 napja lejárt

Feladatkör:
Készlet ellenőrzés pénzügyi következményeinek kezelése, nyilvántartása. A pénzügyi terület SAP kulcsfelhasználói funkciójának ellátása. Jogszabályváltozások naprakész követése. Pénzügyi folyamatfejlesztés támogatása. A vállalat könyvelésének teljes körű menedzselése. A könyvelő kollegák feladatainak koordinálása. Közvetlen beszámolás a pénzügyi vezetőnek. Adóbevallások készítése, kapcsolattartás az adóhatóságokkal. Bejövő költség számlák könyvelése, ellenőrzése. Kiküldetések elszámolása, ellenőrzése, könyvelése. Elhatárolások, bérfeladás könyvelése. Utalások jóváhagyása.

Végzettség:
Szakirányú főiskolai/egyetemi végzettség.

Szakmai tapasztalat:
Min. 5 éves multinacionális környezetben szerzett releváns tapasztalat.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
SAP ismeret. Erős angolnyelv-tudás szóban és írásban. Nagyfokú precizitás. Eredményorientáltság és értékközpontúság, Kreativitás és nyitottság az újra.

Pénzügy/Számvitel területre

Megjegyzés:
Autóiparban világszínvonalú termék gyártásában élenjáró, folyamatosan növekvő multinacionális cég. Az önéletrajzokat a E-mail cím megjelenítése email címre várjuk! Telefon: 96/313 282
Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő

Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcs...