www.cvonline.hu

Senior Könyvelő (Debrecen) (INTS/3/10)

  • A hirdetés 1129 napja lejárt

Stabil hátterű multinacionális nyomdaipari partnercégünk debreceni termelőüzeme számára keresünk tapasztalt könyvelőt az alábbi pozícióba.

Feladatok:

  • Főkönyvi feladások könyvelése, teljesség és hibák ellenőrzése
  • Számviteli folyamatok menedzselése, megfelelő analitikák, mint Havi Assurnet egyeztetése
  • Adóbevallások, statisztikák készítése
  • Adók befizetése, havi elhatárolások kalkulációja és könyvelése
  • Havi bérszámfejtés könyvelése
  • Audit folyamatok támogatása
  • Részvétel a havi pénzügyi jelentések és előrejelzések készítésében a vállalati határidők és egyéb ad hoc igényeknek megfelelően

Elvárások:

  • Felsőfokú iskolai végzettség és mérlegképes könyvelői képesítés
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Legalább 1-2 éves számviteli tapasztalat, lehetőleg multinacionális környezetben szerzett
  • Számítógépes ismeretek: MS Office és pénzügyi és számviteli szoftverek ismerete
  • Controlling és bérszámfejtési ismeretek
  • Jó kommunikációs és személyes képességek (írásbeli és szóbeli)
  • Megbízhatóság, terhelhetőség, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Tréningek, folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes juttatási csomag: bér + cafeteria
  • Professzionális munkaeszközök
  • Stabil, biztos, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíciót!

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő