www.cvonline.hu

Senior Könyvelő – adózási szakértő

  • A hirdetés 550 napja lejárt

Megbízónk egy nemzetközi hátterű vállalatcsoport, amely az autóipar és a megújuló energiaipar számára magas színvonalú elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozik. Jelenleg munkatársat keresünk

pozícióba.

Feladatok:

  • Adózási funkciónak felügyelete, közreműködés a jogszabályi változások követésében és azok tesztelésében, verzióváltások adózási funkcióinak tesztelésében
  • Adó- és kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete, nyomon követése
  • Helyi adók számítása, bevallása és utaltatása (ÁFA, Társasági adó, Adózás előtti veszteség, stb)
  • ÁFA-analitika felügyelete, ÁFA bevallás elkészítése, átadása
  • Adóbevallási kötelezettségek határidőre történő teljesítése a NAV ill. az önkormányzatok részére
  • A költségvetési kapcsolatok, főkönyvi számlák, adófolyószámlák egyeztetése
  • Havi, negyedéves, éves zárások támogatása
  • Együttműködés az adóhatóságokkal
  • Közreműködés adórevíziókban, különös tekintettel az előkészítési feladatokra

Elvárás:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség,
  • Legalább 3 éves releváns tapasztalat,
  • Mérlegképes könyvelői képesítés,
  • Adótanácsadói képesítés,
  • Angol ÉS/VAGY Német nyelv kommunikációképes ismerete,
  • IFRS standard ismerete,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office).

Amit Partnercégünk kínál:

  • Hosszútávú, biztos munkahely, egy dinamikusan fejlődő, modern, nemzetközi munkakörnyezetben
  • Folyamatos szakmai kihívásokat biztosító pozíció
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Munkavégzés helye: Vas megye

Kontakt:

Polreisz Szilvia

E-mail cím megjelenítése

06/1 88 33 575

Helyek Vas
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő