www.cvonline.hu

Senior Kontrolling

  • A hirdetés 740 napja lejárt

A Wáberer Hungária Biztosító

Senior kontroller

munkatársat keres

Feladatok:

  • Aktív részvétel a kontrolling rendszer működtetésében, fejlesztésében
  • Az egyes termékek, módozatok eredményeinek értelmezése, bemutatása a vezetés számára
  • Az egyes területek pénzügyi költségvetésének elkészítése, igény szerinti aktualizálása
  • Gazdaságossági kalkulációk készítése
  • Tervezés, terv-tény összehasonlítás, elemzés-ellenőrzés
  • Havi pénzügyi zárások, jelentések készítése
  • Rendszeres és eseti riportok készítése
  • Döntéstámogatás, vezetői információszolgáltatás
  • Adatszolgáltatás belső és külső használatra
  • A jelentési rendszer folyamatos fejlesztése, után követése
  • Együttműködés a társosztályokkal
  • Likviditás tervezés és management

Feltételek, elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 3 év hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Biztosítónál, biztosításközvetítőnél szerzett tapasztalat
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete, haladó szintű Excel ismeretek
  • visual basic, SQL ismeretek előnyt jelentenek
  • Stabil számviteli ismeretek
  • Pontosság, megbízhatóság, jó kommunikációs készség, logikus gondolkodás,
  • Terhelhetőség, jó munkabírás.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, felelősségteljes munkakör
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiváló munkahelyi légkör

Bérigény megjelölésével várjuk az önéletrajzokat.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő