www.cvonline.hu

Senior kontroller

  • A hirdetés 982 napja lejárt

Munkavégzés helye: Budaörs
Kezdés várható időpontja:
Azonnal

Magyarországon 1990 óta jelenlévő budaörsi székhelyű, energetikai szektorban tevékenykedő, nemzetközi cégünkhöz keresünk hasonló területen szerzett legalább 5 év tapasztalattal rendelkező munkavállalót Senior kontroller pozícióba, teljes munkaidőben, határozatlan idejű szerződéssel.

Feladatok:

  • A 3 fős kontrolling csoport működésének szervezése, irányítása és ellenőrzése
  • Gazdasági jelentések és vállalati szintű gazdasági elemzések készítése
  • Nemzetközi beszámolók és riportok készítése a külföldi központ részére
  • Az üzleti területek és társosztályok működéséhez szükséges pénzügyi adatszolgáltatás biztosítása
  • A pénzügyi zárással kapcsolatos kontrolling jelentések elkészítése
  • Üzleti tervezés kapcsán eredmény-kimutatás, mérleg és cash flow készítése
  • Beruházási terv készítése, és az ezzel kapcsolatos tényköltségek, megrendelések nyomon követése
  • Eszközátértékelési vizsgálat készítése
  • Kapcsolattartás a helyi vezetőséggel a kontrolling területet érintő kérdésekben
  • Projektekben való részvétel
  • A helyi és nemzetközi jogszabályoknak megfelelő működés biztosítása
  • Felelősség a kontrolling csoport munkájának eredményességéért
  • A helyi szervezet kontrolling területet érintő szabályzatainak aktualizálása

Pozíció beöltéséhez szükséges feltételek:

  • Hasonló területen szerzett legalább 5 év szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú közgazdász végzettség
  • Legalább társalgási szintű aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Olasz nyelvtudás előnyt jelent
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, SAP)
  • Vezetői tapasztalat
  • Kiváló tervező és kommunikációs készség, analitikus gondolkodásmód
  • Rugalmasság, lelkesedés, kezdeményező magatartás és pozitív hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatal, lendületes csapatban való munkavégzés
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Teljes körű betekintés a cég tevékenységébe

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol