www.cvonline.hu

Senior KONTROLLER

  • A hirdetés 748 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

Külföldi tulajdonban lévő autóipari beszállító Partnerünk bővülő csapatába keresünk kiváló angol nyelvtudással rendelkező jelöltet a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Új, induló projektek költségszámításainak és megtérülésének kiszámítása;
Anyagköltség, termelési költség számítás;
Költségtervezési feladatok - termékszinten;
Eltérés-számítások;
Budget és forecast készítésben aktív részvétel;
SOX auditokon részvétel, SOX dokumentációk frissítése, elkészítése;
Könyvvizsgálói auditok támogatása;
Adatbázis létrehozása a kifizetések nyomonkövetése végett - az adatbázis folyamatos aktualizálása, ebből riportok készítése;
Egyéb kontrolling riportok, elemzések készítése a vezetés számára.

Követelmények:

Főiskolai, egyetemi gazdasági végzettség;
Termelői szektorban szerzett kontrolling tapasztalat;
Termelési elemzésekben szerzett tapasztalat;
Új projektek megtérülés elemzésében való jártasság;
Aktív angol nyelvtudás;
Nagy előny az SAP ismeret;
US GAAP ismeret.

Munkavégzés helye:

Tatabánya környéke, pontos helyszínnel kapcsolatban érdeklődjön nálunk! (cv(at)hire-one.hu)

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Régiós szinten is kiemelkedő bérezés, juttatási csomag;
Színvonalas munkakörnyezet, ahol a dolgozók jól érzik magukat;
Fejlődési lehetőség, ugyanakkor valódi felelősség.

Helyek Tatabánya
Oroszlány
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség