www.cvonline.hu

Senior kontroller

  • A hirdetés 1022 napja lejárt

Stabil nemzetközi hátterű partnercégünk az alábbi pozícióba keres új munkatársat:

Amennyiben szeretne egy dinamikusan fejlődő, fejlett gépparkkal rendelkező, stabil hátterű nemzetközi cég tagja lenni, úgy várjuk jelentkezését.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Éves, negyedéves tervek készítése
  • Előrejelzések készítése
  • Havi és éves zárások végzése SAP-ban
  • Rendszeres beszámolók készítése
  • A tervezési és elemzési módszerek javítása
  • Projekt munkák, területek pénzügyi támogatása
  • Termék költség kalkuláció

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Excel magas szintű ismerete
  • SAP adatbázis kezelése előny
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Német nyelvtudás előny
  • min. 3 éves kontrolling területen szerzett tapasztalat

Amit a Megbízónk nyújt:

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Folyamatos szakmai kihívások
  • Fejlődési lehetőség, szakirányú képzések
  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes bér és juttatási csomag

Munkavégzés helye:

  • Heves megye
Helyek Heves
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol