www.cvonline.hu

Senior kontroller

  • A hirdetés 905 napja lejárt

A ZF Lenksysteme Hungária Kft. a személy- és tehergépkocsik kormánymű és kormányoszlop gyártásában piacvezető német ZF Lenksysteme GmbH magyarországi leányvállalata egri gyárába

munkatársat keres

Feladatok:

  • Rendszeres és ad hoc beszámolók és elemzések készítése
  • Negyedéves és éves tervek összeállítása
  • A tervezési és elemzési módszerek folyamatos, a változó piaci követelményeknek megfelelő fejlesztése, javítása, javaslatok kidolgozása
  • Beruházási és projekt kontrolling feladatok ellátása
  • Teljes körű termék költség kalkulációs feladatok ellátása a vonatkozó vállalati irányelvek szerint
  • A termék költség kalkulációs módszerek folyamatos, a változó piaci követelményeknek megfelelő fejlesztése, javítása, javaslatok kidolgozása a vállalat vezetése és a központi egységek felé
  • Költségcsökkentési, hatékonysági elemzések, MoB elemzések készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Minimum 3 év releváns autóipari kontrolling gyakorlat
  • Angol tárgyalóképes gyakorlati nyelvtudás (C1 szint)
  • Excel magas szintű ismerete
  • SAP gyakorlat, adatbázis kezelés előny
  • Német nyelvtudás előny
  • Egyéb tulajdonságok: analitikus gondolkodás, pontosság, önállóság, rugalmasság, csapatszellem

Munkavégzés helye:

Eger

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az alábbi e-mail címre!

Helyek Heves
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő