Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Senior kontroller

  • Frissítve 30 napja

Partnerünk pest megye déli részén elhelyezkedő 700 fős innovatív gyártó nagyvállalat. Az ő csapatuk bővítésére keresünk kollégát

senior kontroller

pozícióba, izgalmas, újdonságokban bővelkedő vállalati környezetbe. Pozíció hivatkozási száma INTS/13/3

FELADATOK:

  • havi zárási feladatok
  • a tervezési folyamatban, előrejelzések készítésében való részvétel
  • riportolás a menedzsment felé:
    • az adatszolgáltatások elkészítésének koordinálása
    • eltéréselemzés, az adatok ellenőrzése, értelmezése
    • a jelentések összesítése
  • egyéb ad hoc riportok elkészítése, koordinálása
  • folyamatos kapcsolattartás a vállalat egyéb szervezeti egységeivel

ELVÁRÁSOK:

  • pénzügyi felsőfokú végzettség
  • legalább 2 éves kontrolling tapasztalat
  • magas fokú IT affinitás (SQL és MS Excel)
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • problémamegoldó és elemző képesség
  • kiváló kommunikációs képesség
  • precizitás
  • határidők betartása
  • magas fokú terhelhetőség
  • „B” kategóriás jogosítvány és autó (munkábajáráshoz nélkülözhetetlen)

ELŐNY:

  • tárgyalási szintű német nyelvtudás.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Kiemelkedő munkakörülményeket, eredményorientált csapatot, versenyképes jövedelmet.

Az INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Munkavégzés helye Pest megye
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest