www.cvonline.hu

Senior kontroller

  • A hirdetés 594 napja lejárt

Az ISS Facility Services Kft. a világ és Magyarország élvonalbeli létesítmény-üzemeltetési szolgáltatója. Vállalatunkat a Szolgáltatók Nemzetközi Szervezete (IAOP) évek óta a legjobb szolgáltatók között tartja számon.
Az üzleti tevékenységünk folyamatos bővülése miatt új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Kontrolling feladatok ellátása, rendszeres és ad-hoc kimutatások,
  • Havi, negyedéves, éves előrejelzések készítése
  • Aktív közreműködés a vállalat gazdasági teljesítményének folyamatos fejlesztésében
  • A kontrolling rendszer működtetése, továbbfejlesztése
  • Hyperion riportok készítése
  • Az üzemeltetési területek költségkönyvelésének ellenörzése és elemzése
  • Főkönyvi egyeztetések és elhatárolások készítése
  • Aktív részvétel a havi zárás folyamatában és az osztály tevékenységében
  • Kapcsolattartás szakértőkkel, társosztályok vezetőivel
  • Üzemeltetési területek adminisztrációs folyamatainak fejlesztése, támogatása

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (gazdasági főiskola/ egyetem)
  • pénzügy/számvitel területen, nemzetközi munkakörnyezetben szerzett 4-5 év tapasztalat
  • aktív minimum középfokú angolnyelv-tudás
  • MS Office, Excel alkalmazások erős felhasználói szintű ismerete
  • ERP rendszer ismeret (Navision előny)
  • ELŐNY: nemzetközi könyvvizsgáló cégnél szerzett tapasztalat
  • Határozottság, magabiztosság, önállóság

Amit kínálunk:

  • nemzetközi munkakörnyezet
  • dinamikus csapat és széleskörű, önálló munkavégzés

Munkavégzés helye: Budapest XIII.

Jelentkezni önéletrajz beküldésével lehet az alábbi email címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol