www.cvonline.hu

Senior kontroller / SSC /

  • A hirdetés 952 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk gyártási tevékenységet folytató, stabil, bővülő vállalat.  Globál pozícióba (több leányvállalat kontrolleri feladatát kell ellátni) keresünk részükre pályázót, a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Havi és éves riportok, beszámolók elkészítése,
Termelési kontrolleri feladatok ellátása,
Önköltség kalkulációk készítése,
Budgeting;
Terv/tény elemzések készítése;
Ad hoc és rendszeres jelentések készítése a vezetés számára;
Kapcsolattartás a különböző leányvállalatokkal.

Követelmények:

Felsőfokú végzettség
Kontrolleri tapasztalat
Aktív angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár, Fejér megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés
Bejárás kiemelt támogatás vagy albérleti hozzájárulás
Fejlődési lehetőség egy új csapatban

Helyek Székesfehérvár
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség