www.cvonline.hu

Senior kontroller (Ref.szám: HM-975)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.08.20.
Jelentkezési határidő: 2015.04.29.
Hirdetés azonosító: 886768

Feladatok:

  • Pénzügyi jelentések készítése divízió és Plant szinten
  • Financiális mutatószámok figyelése, prezentálása a vezetőség részére
  • Részvétel az éves/negyedéves tervezésben
  • Kapcsolt cégekkel történő egyenleg rendszeres egyeztetése, könyvelés koordinálása
  • Főkönyvi könyvelések általános ellenőrzése, optimalizálása, könyvelők szakmai támogatása
  • Adózási feladatok, bevallások előkészítése (ÁFA, helyi adók, statisztikák, stb.)
  • Kontolling és könyvelés támogatása
  • Beruházásokhoz kapcsolódó számítások, elemzések elkészítése

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat kontrolling/könyvelés területen (gyártó vállalati háttér előny)
  • US GAAP ismeret ill. SOX tapasztalat előnyt jelent
  • Angol nyelvtudás legalább társalgási szinten
  • MS Office általános, azon belül Excel kiemelkedő szintű ismerete
  • Tapasztalat SAP vagy más vállalatirányítási rendszer használatában
  • Analitikus képesség, proaktivitás, jó kommunikációs képesség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés, bejárás támogatás
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:

Pápa

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. a Pápai Ipari Parkban működő, amerikai érdekeltségű autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre a levélben feltüntetve a pozíció nevét és a hozzá tartozó HM-975-ös referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a 20/983-6173-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Pápa
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő