www.cvonline.hu

SENIOR KONTROLLER / PÉNZÜGYI ELEMZŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.06.28.
Hirdetés azonosító: 393083

Multinacionális gyártóvállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SENIOR KONTROLLER/PÉNZÜGYI ELEMZŐ

FELADATOK
- A regionális éves pénzügyi terv és eredménykimutatás elkészítése
- Időszaki pénzügyi jelentések elkészítése (havi, heti)
- A nem várt pénzügyi változások menedzselése
- A pénzügyi folyamatok belső értékelésének menedzselése
- Terv/tény eredmény elemzések elkészítése és prezentálása a
  Menedzsment részére
- A beruházásokkal kapcsolatos döntések támogatása
- A Felsővezetés támogatása további pénzügyi elemzések
  elkészítésével

KÖVETELMÉNYEK
- Szakirányú felsőfokú gazdasági/pénzügyi/számviteli/üzleti
  végzettség
- Legalább 2-4 év multinacionális gyártóvállalatnál controlling
  területen szerzett szakmai tapasztalat
- Jó számítógépes felhasználói ismeretek, kiváló Excel ismeret
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Kiváló elemzőkészség és analitikus gondolkozás

ELŐNYT JELENT
- vezetési tapasztalat (1-2 fő irányítása)

AMIT A MEGBÍZÓNK NYÚJT
- Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások, cafeteria,
  13.havi fizetés
- Nemzetközi környezet, szakmai fejlődési lehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Fejér megye

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a cv@impc.hu e-mail címre. Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: Senior kontroller/pénzügyi elemző, Fejér megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Ruff Viktória
E-mail: cv@impc.hu
Mobil: +36-30-855-3566
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-5000; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu