www.cvonline.hu

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

SENIOR KONTROLLER/ KÖNYVELÉSI VEZETŐ

 (HF 10-7295)

pozícióba.

 Feladatok

  • Költségvetés ellenőrzése, a tervezett és aktuális eredmények közötti eltérések azonosítása és elemzése,
  • A havi és éves zárás biztosítása, az eredmények riportálása a nemzetközi pénzügyi vezetés felé,
  • Pénzügyi tranzakciók kezelése, a rendelések ellenőrzése a vállalatirányítási rendszerben,
  • Számlák kezelése,
  • Kalkulációk elvégzése, kódok bevitele a könyvelési rendszerbe.

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Számviteli vagy könyvelési vagy könyvvizsgálati vagy kontrolleri területen szerzett több éves tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő jövedelem,
  • Hosszú távú munkalehetőség.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Jász-Nagykun Szolnok megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7295"-ös referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése