www.cvonline.hu

Munkaidő
Állandó teljes munkaidős
Végzettség szintje
Egyetemi diploma (Bch)
Tanácsadó neve:
Lili Kovács
Tanácsadó e-mail címel:

Leírás:

Szoftverfejlesztő partnercégünkhöz keresünk

Senior Kontrollert

Feladat:

  • Pénzügyi riportok készítése
  • Költség- és profitelemzés
  • Egyes üzleti egységek hatékonyságának mérése
  • Folyamatok optimalizálásában való aktív részvétel
  • Folyamatfejlesztésben való aktív részvétel
  • A kontrolling-rendszer hatékony működésének biztosítása
  • Havi zárások támogatása és elemzése

Elvárások:

  • Közgazdasági/pénzügyi területen szerzett diploma
  • Legalább 5 éves, releváns szakmai tapasztalat
  • Nagyfokú rugalmasság, terhelhetőség
  • Pontos munkavégzés, konzekvens, határozott személyiség
  • Proaktív szemlélet, analitikus gondolkodásmód
  • Az angol nyelv felsőfokú ismerete elengedhetetlen
  • A Microsoft Dynamics NAV és az MS Office magas szintű ismerete
  • Csapatszellem

Előny:

  • BI/OLAP-eszközök ismerete
  • Multinacionlális környezetben szerzett tapasztalat
  • Projektportfólió-kontrollingban való jártasság

Amit kínálunk:

  • Dinamikus nemzetközi növekedés
  • Kiváló szakemberekből álló, fiatalos csapat
  • Nagyfokú önállóság, komoly szakmai kihívások
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások, rugalmas munkaidő

Location:

Budapest

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Customer Service Specialist (English )

Trenkwalder Kft

We are looking for a new colleague to the inter...
Budapest

Vevőszolgálati Csoportvezető - Budapest

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Pest, Budapest

Folyamat ellenőr

Folyamat ellenőr pozícióba keresünk munkatársak...
Fejér