www.cvonline.hu

Senior kontroller - IFRS környezet

  • A hirdetés 1107 napja lejárt

Külföldi tulajdonú növekvő stabil partnerünk egységes vezetői információs rendszer kialakításának támogatására és a folyamatos fejlődés biztosítására keressük új munkatársukat a következő kulcspozícióba.

SENIOR KONTROLLER - IFRS KÖRNYEZET

FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

Az IFRS előírásainak és a magyar számviteli szabályoknak megfelelő folyamatok kialakítása, a változások koordinálása.
A betanulás, a konszolidált beszámolók készítésének támogatása
Az anyavállalat számára szükséges a belső riporting rendszerek kialakítása, változásmenedzsmentje
Széleskörű egyeztetési és kapcsolattartási feladatok az anyavállalat és a magyarországi tagvállalatok között

AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

Több év a versenyszférában eltöltött releváns tapasztalat
Szakirányú felsőfokú végzettség
IFRS és a magyar számviteli szabályok ismerete
Utazási hajlandóság ( elsősorban országon belül, havi max. 4-5 nap )
Angol tárgyalóképes nyelvtudás

ELŐNY:

SAP ismeret

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Komárom-Esztergom megye Komárom vonzáskörzete

AMIT KÍNÁLUNK:

Cégautó
Versenyképes jövedelem

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR1040 megjelölésével.

Keresse további ajánlatainkat a Link megjelenítése honlapon.