www.cvonline.hu

Nemzetközi ipari kivetező vállalat részére keresünk

SENIOR KONTROLLER

 (HF 9-6840)

munkatársat.

Feladatok

  • A vállalati kontrolling és projekt-kontrolling feladatok, tervezési feladatok, projektek felügyelete, elemzések készítése,
  • Az operatív kivitelező egységek, valamint az anyavállalat kontrolling részlegével való együttműködés,
  • A kivitelező területek támogatása a projektek lebonyolításában, tervezési feladatokban,
  • Havi zárásban való aktív közreműködés, szoros együttműködés a pénzügyi, könyvelési osztállyal,
  • Az ügyvezetés támogatása kontrolling területén.

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Többéves kontrolling területén szerzett gyakorlat, gyakorlat projekt-kivitelezés, projekt-kontrolling területén,
  • Aktív angol vagy német nyelvismeret,
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete (Navision, SAP előny).

Amit kínálunk

  • Kiemelt jövedelem,
  • Stabil vállalati háttér,
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség, a jövőben akár beosztott projektkontroller munkatárs vezetése.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest,
  • Munkakezdés: Akár azonnal (előny lehet az azonnali kezdés).

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű fényképes önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6840"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése