www.cvonline.hu

SENIOR KONTROLLER (AUTÓIPARI GYÁRTÁS)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 1011869

Megbízónk globális autóipari vállalatcsoport magyarországi gyára. A vállalat az elmúlt években jelentősen fejlődött, termékeit vezető autógyártóknak szállítja.  A növekvő termelési és hatékonysági célkitűzések sikeres teljesítéséhez számára tapasztalt és elhivatott szakembert keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Ön a pénzügyi vezető közvetlen munkatársaként, a regionális pénzügyi szervezettel szoros szakmai együttműködésben önállóan tervezi, koordinálja és végzi a vállalat teljes kontrolling tevékenységét
  • A vállalat pénzügyi, eredményességi és vagyoni helyzetének nyomon követése, javaslatok az optimalizálásra
  • Havi, negyedéves, éves költségvetés és pénzügyi előrejelzés készítése az anyavállalat standardjai szerint
  • Eredménytervezés (eredmény-kimutatás, mérleg, cash-flow), terv/tény eltérések elemzése, részvétel a zárásokban
  • Havi, negyedéves, éves konszolidált beszámolók készítése IFRS előírások szerint
  • A gazdasági és üzleti események és változások pénzügyi szempontú elemzése, a változások leképzése a magyar számviteli szabályok és IFRS szerint
  • Termékkalkulációk készítése
  • Aktív közreműködés a vállalat gazdasági teljesítményének folyamatos fejlesztésében
  • Projektek, beruházások kontrollingja, megtérülés-számítások, a beruházásokkal kapcsolatos döntések támogatása
  • Ad hoc elemzések készítése
  • A kontrolling rendszer működtetése, továbbfejlesztése
  • Együttműködés a regionális pénzügyi és kontrolling szervezettel
  • A gyár pénzforgalmi kontrolljában és menedzsmentjében részvétel (CAPEX, készletek, költségek, projektek)
  • Kinnlevőségek nyomon-követése
  • Helyettesíti a Pénzügyi vezetőt

Elvárások

  • Egyetemi vagy főiskolai szintű diploma, ideálisan, vállalat-elemzési, pénzügy-számviteli szakirány
  • 5+ év releváns, kontrolling területén szerzett szakmai tapasztalat, elsősorban multinacionális termelő vállalatnál
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • MS-Office programcsalád felhasználói szintű ismerete, Excel professzionális ismerete
  • SAP FI/CO modul használatában szerzett több éves tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes bérezés
  • Étkezési jegy, egészségpénztári hozzájárulás
  • Bejárási költségek emelt szintű támogatása
  • Sokrétű szakmai fejlődési lehetőség egy dinamikus multinacionális csapatban
  • Külföldi tréningek, tanulmányutak

A munkavégzés helye

Kelet-Pest megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SENIOR KONTROLLER (AUTÓIPARI GYÁRTÁS), Kelet-Pest megye