www.cvonline.hu

Senior konstruktőr

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.19.
Jelentkezési határidő: 2015.03.14.
Hirdetés azonosító: 890739

Feladatok:

Gépsorok- és alkatrészek fejlsztése és konstrukciója
3D modellek és műszaki rajzok készítése a konstrukciós irányelvek figyelembe vételével
Teljes alkatrészkonstrukciók, és konstrukciós változtatások megvalósítása
Alkatrész- és rendszerdokumentációk készítése
Megoldási alternatívák kidolgozása és értékelése műszakilag optimális és költséghatékony alkatrészek kialakítására a követelményeknek megfelelően

Elvárások:

Felsőfokú gépészmérnöki végzettség
Minimum 3 éves tapasztalat mechanikai konstrukció területen
Catia V5 megalapozott ismerete
Autóipari múlt előnyt jelent
Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
Csapatjátékos, képesség az önálló munkavégzésre
Változatos projektekben való részvételi kedv

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés, nyereségrészesedéssel
Személyreszabott továbbképzési lehetőségek
Rugalmas munkaidő
Hosszútávú, biztos munkahely

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján