www.cvonline.hu

Senior kockázatkezelő (Vállalati átstrukturálás)

  • A hirdetés 1136 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Minősített Hitelek Kezelése Főosztályra, Vállalati Átstrukturálás Osztályra új munkatársat keresünk Senior kockázatkezelő munkakörbe.

Feladatok:

  • Fizetőképességi problémával rendelkező vállalati ügyfelek önálló kezelése
  • A fenti ügyfelek esetében átstrukturálási és/vagy behajtási javaslatok/stratégia  kidolgozása és végrehajtása
  • Kockázati döntés-előkészítésben való részvétel és véleményezés
  • Monitoring, havi követelésminősítési feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • 2-3 éves hitelezési, kockázatkezelési  gyakorlat
  • Biztosítékokkal és behajtási folyamatokkal kapcsolatos jogi ismeretek
  • Behajtási gyakorlat előnyt jelent
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Határozottság
  • Jó kommunikációs készség
  • Kreatív és rugalmas gondolkodásmód
  • Nagyfokú önállóság
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő