x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

SENIOR KOCKÁZATKEZELŐ SZAKÉRTŐ

AEGON Magyarország Hitel Zrt-SENIOR KOCKÁZATKEZELŐ SZAKÉRTŐ
Hozzáadva 2012.10.26.
Hirdetés azonosító: 413672
lejárt

Az AEGON Magyarország Hitel Zrt. hitelezési kockázatokkal kapcsolatos kiemelt szakértői feladatok végzésére

 munkatársat keres.

Munkavégzés helye:  AEGON Központ (Kálvin tér, Budapest, Üllői út 1.)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Az üzletág piaci érték alapú beértékelése,
  • banki risk (árazási) és pénzügyi modellezéshez kapcsolódó feladatok ellátása (kockázatok definiálása, árazása, kezelése és menedzselése),
  • a kockázatkezeléshez kapcsolódó jogszabályi megfelelőség biztosítása, a felügyeleti elvárások folyamatos teljesítése,
  • nemzetközi szabályozási és vállalatcsoporti kockázati megfelelőség teljesítése,
  • kapcsolattartás az anyavállalat, az AEGON Group kockázatkezelési csoportjával.

Elvárások:

  • szakirányú egyetemi végzettség (pénzügyi, elemzési szakirány előny),
  • legalább 2 éves banki kockázatkezelői és pénzügyi modellezési területen szerzett tapasztalat,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • kockázatkezeléshez kapcsolódó szabályozás és beszámolási környezet, továbbá ezek megfelelőségének ismerete,
  • IFRS és a Solvency II elveinek ismerete előnyt jelent.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • képes önállóan és felelősségteljesen dolgozni,
  • szereti a vállalati folyamatok egészét érintő, komplex gondolkodást igénylő változatos feladatokat,
  • kiváló az elemző-készsége, és analitikus gondolkodású,
  • jó a kommunikációs- és szervezőkészsége,
  • precizitás és terhelhetőség jellemzi,
  • szeretne átfogó képet kapni egy vállalat működéséről.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2012. november 23-ig várjuk Karrierportálunkon: www.karrier.aegon.hu

Munkavégzés helye:
Budapest
Kategória
Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat
2 év
Szükséges iskolai végzettség
Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése