www.cvonline.hu

SENIOR KOCKÁZATKEZELŐ SZAKÉRTŐ

  • A hirdetés 1787 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Hitel Zrt. hitelezési kockázatokkal kapcsolatos kiemelt szakértői feladatok végzésére

 munkatársat keres.

Munkavégzés helye:  AEGON Központ (Kálvin tér, Budapest, Üllői út 1.)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Az üzletág piaci érték alapú beértékelése,
  • banki risk (árazási) és pénzügyi modellezéshez kapcsolódó feladatok ellátása (kockázatok definiálása, árazása, kezelése és menedzselése),
  • a kockázatkezeléshez kapcsolódó jogszabályi megfelelőség biztosítása, a felügyeleti elvárások folyamatos teljesítése,
  • nemzetközi szabályozási és vállalatcsoporti kockázati megfelelőség teljesítése,
  • kapcsolattartás az anyavállalat, az AEGON Group kockázatkezelési csoportjával.

Elvárások:

  • szakirányú egyetemi végzettség (pénzügyi, elemzési szakirány előny),
  • legalább 2 éves banki kockázatkezelői és pénzügyi modellezési területen szerzett tapasztalat,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • kockázatkezeléshez kapcsolódó szabályozás és beszámolási környezet, továbbá ezek megfelelőségének ismerete,
  • IFRS és a Solvency II elveinek ismerete előnyt jelent.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • képes önállóan és felelősségteljesen dolgozni,
  • szereti a vállalati folyamatok egészét érintő, komplex gondolkodást igénylő változatos feladatokat,
  • kiváló az elemző-készsége, és analitikus gondolkodású,
  • jó a kommunikációs- és szervezőkészsége,
  • precizitás és terhelhetőség jellemzi,
  • szeretne átfogó képet kapni egy vállalat működéséről.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2012. november 23-ig várjuk Karrierportálunkon: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő