x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Senior Kockázatkezelési Szakértő [JU-ASK01]

Focus Consulting Kft.
Hozzáadva: 2014.03.25.
Hirdetés azonosító: 414248
Focus consulting

Megbízónk

Megbízónk Magyarország egyik vezető pénzintézete.

Feladatok

- Az üzletág (lakossági hitelezés) piaci érték alapú beértékelése,
- banki risk (árazási) és pénzügyi modellezéshez kapcsolódó feladatok ellátása (kockázatok definiálása, árazása, kezelése és menedzselése),
- a kockázatkezeléshez kapcsolódó jogszabályi megfelelőség biztosítása, a felügyeleti elvárások folyamatos teljesítése,
- nemzetközi szabályozási és vállalatcsoporti kockázati megfelelőség teljesítése,
- kapcsolattartás az anyavállalat kockázatkezelési csoportjával.

Elvárások

- Szakirányú egyetemi végzettség (pénzügyi, elemzési szakirány előny),
- legalább 2 éves banki, lakossági kockázatkezelés és pénzügyi modellezés területén szerzett tapasztalat,
- kockázatkezeléshez kapcsolódó szabályozás és beszámolási környezet, továbbá ezek megfelelőségének ismerete,
- tárgyalóképes angol nyelvtudás,
- kiváló elemző-készség és analitikus gondolkodás,
- jó kommunikációs- és szervezőkészség.

Előny

- IFRS és a Solvency II elveinek ismerete

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió
Budapest

Részletek, jelentkezés

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése