www.cvonline.hu

Senior Kockázatelemző (Sr. Risk Analyst)

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.02.06.
Jelentkezési határidő: 2016.02.17.
Hirdetés azonosító: 985228
lejárt

Budapesten lévő nemzetközi banki partnerünkhöz keresünk Kockázatelemző jelölteket SQL ismerettel.

A Kockázatelemző fő feladata az értékvesztéssel, kockázati költségekkel, tőkemegfeleléssel, fedezetekkel kapcsolatos számítások és riportok készítése. A munkakörhöz tartozik továbbá az éves költségvetésben való részvétel, a fedezetmenedzsment támogatása, valamint a vezetőség döntéstámogatása riportok és prezentációk biztosításával.

A pozíció betöltéséhez szükséges elvárások:
- Felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség
- Minimum 3 éves elemzői területen szerzett tapasztalat
- Értékvesztés-számítással kapcsolatos ismeretek
- SQL ismeretek
- Felsőfokú angol nyelvtudás

Ügyfelünk versenyképes juttatási csomagot, karrierlehetőségeket és multinacionális munkakörnyezetet biztosít.

Ha úgy érzi megfelel a fenti követelményeknek és analitikus-, problémamegoldó készségekkel rendelkezik, úgy várjuk jelentkezését honlapunkon, a Link megjelenítése oldalán keresztül, angol nyelvű önéletrajza feltöltésével.
Munkavégzés helye: Budapest

Egyéb hasonló állások Önnek
Ipari mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-2189)

Man at Work Kft.

Feladatok: A meglévő gyártósorok átalakítása és...
Veszprém, Veszprém

Gyakornok - Motorgyártás - V6 Motorszerelde - Gyártási folyamatok

AUDI HUNGARIA Zrt.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a...
Győr

.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...