www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 990560
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, az egyik patinás hazai pénzintézet leányvállalata, a magyar lízingpiac 24 éve stabil, meghatározó szereplője, aki a jelenlegi piaci pozíció megtartásával, a meglévő gépjármű finanszírozási termékei mellett újabb lízingtermékek bevezetésével bővíti tevékenységét, melyhez az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

SENIOR KOCKÁZATELEMZŐ
(lízing terület)

Feladat:
  • Ügyfélminősítések elvégzése a nagyvállalati ügyfelek körében
  • Komplex hitelkérelmek önálló feldolgozása, kockázati szempontú értékelése
  • Hitel előterjesztések kockázatelemzői részének elkészítése
  • Szerződések írása
  • Pénzügyi, ágazati elemzések készítése
  • Adósminősítés, monitoring
  • Részvétel új termékek kidolgozásában
  • Éves felülvizsgálatok előkészítése.
Elvárások:
  • Felsőfokú pénzügyi, gazdasági végzettség;
  • Lízingcégnél, corporate kockázatkezelési (hitelbírálati)  területen szerzett legalább 5 éves szakmai gyakorlat;
  • Eszköz és haszonjármű lízing ügyletek döntés-előkészítésében való jártasság;
  • Jó elemző és prezentációs készség, komplex gondolkodásmód;
  • Kockázati döntések meghozatalára vonatkozó készség;
  • Termékfejlesztési feladatokban, team munkában történő részvétel iránti motiváció;
  • Angol nyelvtudás  (előny).
Amit kínálunk:
  • Teljes munkaidős, bejelentett alkalmazotti jogviszony
  • Alapbér + egyéb juttatások
Munkavégzés helye:
  • Budapest, II. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk önéletrajzát a bérigény megjelölésével!

Tech People LÁBLÉC

Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő

Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcs...