www.cvonline.hu

SENIOR KINTLÉVŐSÉG KEZELŐ ÉS VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 492814
Link megjelenítéseimages/editor/1357728473.jpg" border="0" width="302" height="200" />
Székesfehérvár környéki multinacionális vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Kintlévőségek kezelése telefonon és írásban francia és angol nyelven,
  • kis- és közepes vállalatok (vevők) kreditjeinek meghatározása, hatékony kreditálási és kontroll rendszer kidolgozása és fenntartása,
  • napi pénzügyi mozgások követése,
  • folyamatos kapcsolattartás a kereskedelmi osztállyal, rendelések követése,
  • pénzügyi problémák szűrése és hatékony, gyors, az adott helyzethez adaptált megoldása,
  • egyéb feladatok.

ELVÁRÁSOK

  • Erős angol és francia nyelvtudás,
  • felsőfokú pénzügyi vagy közgazdasági végzettség előny, de nem feltétel,
  • 2-5 év kereskedelmi vagy banki területen szerzett tapasztalat előny,
  • jó számítógépes és gépírási képesség, kiváló Excel-tudás,
  • analitikai gondolkodásmód, jó problémamegoldó képesség,
  • kreativitás, önállóság,
  • erkölcsi bizonyítvány (felvétel esetén).

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Multinacionális környezet,
  • versenyképes jövedelem és cafeteria,
  • változatos munkafeladatok.

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Székesfehérvár környéke

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SENIOR KINTLÉVŐSÉG KEZELŐ ÉS VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ, Székesfehérvár környéke

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kernné Turzó Eszter
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-220-8636
Web: Link megjelenítése