www.cvonline.hu

Senior Key Account Manager

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2014.04.26.

Pozíció leírása / Job description

Ügyfelünk az ICT területen tevékenykedő multinacionális vállalat. Egy jelentős ügyfelük kezelésére keresnek értékesítési menedzsert.

Feladatok:

- Nagyvállalati ügyfelek ipari szegmensben működő dedikált vállalati ügyfélkör részére teljes ICT portfólió konzultatív értékesítése:
távközlési – mobil és vezetékes hang, adat, internet;
IT – számítógépes rendszerek, hálózati megoldások, konvergens kommunikáció, IT biztonság, menedzsment rendszerek, informatikai alkalmazások;
SI – CRM, BI és egyedi alkalmazás) termékek- és megoldások;
- Ügyfelei core-business tevékenységének megértése, beszállítóból üzleti partnerré válás;
- Folyamatos felsővezetői szintű kapcsolattartás, key-account menedzsment jellegű feladatok ellátása;
- Account- és projekt-team mérnöki csapatok irányítása;
- Tevékenységéhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása, delegálása támogató területek felé.

Elvárások:

- Felsőfokú szakmai – informatikai/műszaki/közgazdasági – végzettség;
- Felsőfokú angol nyelvtudás
- Legalább 5 éves (lehetőleg IT, SI vagy Telekommunikáció) értékesítési területen szerzett tapasztalat (ipari terület ismerete jelentős előny);
- Ms Office és CRM rendszerek felhasználói szintű ismerete;
- Nagyfokú elhivatottság az értékesítői munka iránt;
- Jó kommunikációs készség, proaktivitás, önálló, precíz munkavégzés;
- B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -