www.cvonline.hu

Senior Key Account Manager

  • A hirdetés 304 napja lejárt

Partnerünk a papíriparban piacvezető szerepet tölt be, és a bioenergia felhasználásában is az elsők között van Finnországban. A papírzsebkendőtől kezdve a kartondobozokig bezárólag nagyon széles termékpalettával rendelkezik. Konyhai termékei között például megtalálhatóak a sütés - főzéshez szükséges törlőpapírok is. Ügyfelei között jegyzi mind a professzionális, mind az egyéni felhasználókat. Nemzetközi csapatának bővítéséhez keresünk:

Feladatok

  • Új B2B üzleti vevők felkutatása, ügyfélkezelés
  • Ipari fogyasztók és végfelhasználók támogatása
  • Piacok analizálása és trendek meghatározása
  • A magyarországi értékesítés fejlesztése és kivitelezése párhuzamosan a Sales&Marketing célokkal és tervekkel
  • Konkurencia megfigyelése
  • A kereslet vizsgálata és befolyásolása
  • Innovációk (új termékek) piaci bevezetése
  • Értékesítési ütemtervek összeállítása, stratégia tervezés

Elvárások

  • Felsőfokú, kereskedelmi, közgazdasági végzettség
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Minimum 3 év tapasztalat értékesítői pozícióban B2B üzletekben (FMCG)
  • Jó MS-Office és SAP ismeretek, B kategóriás jogosítvány

Amit megbízónk kínál

  • Folyamatos továbbképzések
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Autó
  • Mobiltelefon
  • Notebook

Jelentkezés: magyar és angol nyelvű önéletrajzzal bérigény megjelölésével

Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges