www.cvonline.hu

Senior kereskedelmi banki ügyfélkapcsolati tanácsadó

  • A hirdetés 856 napja lejárt

OTP Bank

  Senior kereskedelmi banki

ügyfélkapcsolati

tanácsadó

 munkakör betöltésére munkatársat keres.

Feladatok:

  • Közép- és Nagyvállalati ügyfelekkel történő napi szintű kapcsolattartás, kereskedelmi banki ügyfélkapcsolati feladatok szakértői szintű ellátása, ügyfélportfolió építése vállalati területen;
  • Tárgyalások lebonyolítása; ügyféligények felmérése,
  • Hitelkérelmek befogadása, ellenőrzése, adósminősítés, előterjesztések elkészítése (mérleg-, eredménykimutatás-, cash flow-elemzés), szerződések elkészítése, monitoring feladatok elvégzése;
  • Együttműködés a társterületekkel,
  • Banki- és bankcsoporti termékek, szolgáltatások értékesítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú iskolai végzettség;
  • Hasonló területen szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat;
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás;
  • Aktív, proaktív, üzleti szemléletű személyiség;
  • Elemzési és/vagy akvizíciós tevékenységben való jártasság;
  • Képesség mind az önálló, mind a csapatban való munkavégzésre;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Gyors tanulási képesség;
  • Együttműködési és alkalmazkodási képesség;
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség;
  • Kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség.

Előny:

  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás.

 Jelentkezési határidő: 2015. július 24.

Kérjük, Karrierportálunkon a meghirdetett munkakörre történő jelentkezéséhez használjon Internet Explorer böngészőt. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a "Jelentkezés" gombra!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol