www.cvonline.hu

SENIOR KARBANTARTÓ MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.08.26.
Hirdetés azonosító: 984670

Megbízónk nagy tradíciókkal rendelkező nemzetközi autóipari fejlesztő- és gyártó vállalat, az autógyárak közvetlen beszállítója. A magyarországi gyár a közelmúltban jelentősen bővült. A bővítést követő gyártásfelfutáshoz kapcsolódóan szakembert keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Felsőfokú műszaki/mérnöki végzettség
  • Angol tárgyalóképes szintű nyelvtudás előfeltétel (írásban és szóban)
  • Több éves hasonló pozícióban és/vagy területen szerzett tapasztalat
  • Autóipari gyártó cégnél szerzett gyakorlat előny
  • SAP rendszer ismerete előny
  • Kitűnő kommunikációs és együttműködő képesség

Elvárások

  • Az üzemek gépkarbantartási terveinek fejlesztése
  • TPM optimalizálás
  • Tartalék alkatrész nyilvántartási rendszer fejlesztésében való részvétel.
  • Megelőző karbantartási tevékenységek koordinálása
  • A megelőző karbantartási rendszer fejlesztésének támogatása
  • KAPS projektek társszervezése
  • Lean projektek bevezetése
  • Társosztályokkal való szoros együttműködés (logisztika, termelés, KAPS)

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem, teljesítményarányos prémium és utazási támogatás
  • Vállalatcsoporton belüli nemzetközi tapasztalatcsere
  • Folyamatos szakmai továbbképzések, fejlődési és karrier lehetőség

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SENIOR KARBANTARTÓ MÉRNÖK, Komárom-Esztergom megye