Senior karbantartó mérnök / Technikai vezető - Szombathely környéke (Referenciaszám: HM-1615)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.08.24.
Jelentkezési határidő: 2017.01.27.
Hirdetés azonosító: 1070016

Feladatok:

  • Nemzetközi szerviz tevékenység folyamatainak kialakítása, fejlesztése, napi szintű műszaki támogatása
  • Hatékony közreműködés a karbantartások során felmerülő problémák kiküszöbölésében
  • A karbantartó csapat munkájának irányítása
  • Javítási folyamatok kialakítása a Lean alapelveknek megfelelően
  • Gyártóeszközök, szerszámok felügyelete, új eszközökkel szembeni követelmények meghatározása
  • Változások bevezetése és dokumentálása
  • Speciális projektmunkák koordinálása (pl.: géptelepítések, áthelyezések, beüzemelések)
  • Javítási folyamatok optimalizálása

Elvárások:

  • Műszaki diploma (gépészmérnök végzettség előnyt jelent)
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Gyártó környezetben karbantartás, vagy sorozatgyártás területén szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • Projektmenedzsment ismeretek
  • Lean eszközök alkalmazásában szerzett gyakorlat
  • SAP ismeret előny
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Határozott fellépés
  • Jó kommunikációs készség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Bejárási támogatás, letelepedés támogatás
  • Lendületes, fiatalos csapat
  • Kiváló munkakörülmények

Munkavégzés helye:

Vas megye, Szombathely környéke

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik külföldi érdekeltségű, speciális csomagolóanyagok gyártásával foglalkozó partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát e-mailben, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1615-ös referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Termelésért felelős mérnök, Mérnök / Műszaki, Gépészmérnök, Karbantartó-mérnök
Régió Szombathely
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő