www.cvonline.hu

Senior / Junior .NET fejlesztő

  • A hirdetés 238 napja lejárt

Magyar szoftverfejlesztő partnerünk számára keresünk senior és junior front-end  .NET fejlesztő kollégákat kereskedelmi, logisztikai, elemző  területre.

Főbb feladatok, munkák:

  • Egyedi webes és .Net alapú rendszerek fejlesztése
  • Új programrészek fejlesztése, meglevők optimalizációja
  • Fejlesztői dokumentációk elkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • C#, .Net programnyelv átfogó ismerete
  • Web alapú rendszerek technológia ismerete,
  • modellezés és szoftver tervezésben szerzett tapasztalat
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Relációs adatbázisok ismerete – MS SQL szerver ismeret, T-SQL ismeret előny
  • Nyitottság új ismeretek elsajátítására
  • Felelősségteljes, precíz, igényes munkavégzés

Előny:

  • Java script, JQuery, Css, XML ismeret
  • aktív nyelvismeret (angol)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Érdekes, változatos munka
  • Felelősségteljes, kihívást jelentő feladatok
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Előrelépési lehetőség
  • Kulturált munkakörülmények

Egyéb:

  • Teljes munkaidő rugalmas beosztással
  • Alkalmazotti vagy szerződéses státusz
  • Munkavégzés helye: Budapest és környéke

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő