www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.03.
Hirdetés azonosító: 1076297

Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Senior JEE fejlesztő -R&D (GYJ4)
munkatársat keresünk.

A projekt célja egy Java nyelvű statikus analizátor, mely nagy kódmennyiséget képes globálisan kezelni (hatáselemzés), az analízishez beépíti a legfontosabb Java technológiákat.

Feladatok:
  • Fejlesztési feladatok ellátása 2-3 fős csapatban. (A Java technológiai elemek beépítése a statikus analízis folyamatába. A jelenlegi statikus analizátorok csupán a Java nyelvet analizálják, azonban hatások létrejöhetnek a technológia elemeken keresztül is.)
  • Az analizátor Java technológiákat feldolgozó plugin-jainak fejlesztése, GUI-jának készítése Eclipse plugin formájában
  • Esetenként kommunikáció a német kollégákkal és többi csapat  tagjával (analízis, compiler, evaluation)

Elvárások:
  • 4+ év Java EE (EJB3) vagy Spring fejlesztői tapasztalat
  • Java SE 7 vagy 8 alapos ismerete
  • Szoftver tervezési és fejlesztési alapismeretek, best prectice-ok, adatszerkezetek, algoritmusok, clean-code ismerete
  • Minél több jártasság a következő technológiákban/fogalmakban: Eclipse, Eclipse plugin, Context and Dependency Injection, Dynamic SQL Queries, SQL, JCL, JDBC/JPA/JSP/JSF, Reflection API/Annotaion API/Concurrency API/Collection API, Swing/SWT/JavaFX, Maven/Gradle
  • Jó kommunikációs készség, csapatmunkára való alkalmasság, felelősségtudat, jó problémamegoldó képesség, kitartás
  • Jó angol nyelvtudás
  • Felsőfokú szakirányú végzettség

Előny:
  • tapasztalat agilis módszertanokban
  • Nagyvállalati tapasztalat
  • Színes projekttapasztalat

Start: ASAP
Munkalehetőség: teljes idős, hosszú távú, alkalmazotti pozíció, versenyképes bérezés
Munkavégzés helye: Budapest - IX ker.

Várjuk mihamarabbi jelentkezését részletes szakmai önéletrajzával!

Tech People LÁBLÉC