www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 721935
lejárt
Tech People FEJLÉC

Budapesti székhelyű magyar informatikai fejlesztő és tanácsadó cég keres színvonalas szakmai feladatokkal új kollegát.

SENIOR JEE FEJLESZTŐ (GYA)

Feladatok:
•fejlesztési feladatok ellátása csapatban
•teljesen új alkalmazások fejlesztése a kezdetektől
•a már meglévő alkalmazások rendszerbe való illesztése esetleg tovább fejlesztése

Elvárások:
•Szakirányú, felsőfokú végzettség (diploma)
•Java (5,6) fejlesztési nyelv alapos ismerete
Java EE technológiák (EJB, JPA), Hibernate, Maven ismerete
•JBoss vagy WebLogic alkalmazás szerver ismerete
•Minimum 4 éves Java fejelsztői szakmai tapasztalat
•Írás-olvasás angol nyelven

Előnyt jelent:
•Unix platform-, Oracle-, Postgre SQL ismeretek
•Agilis módszertanok ismerete
•GWT vagy Swing fejlesztési környezet ismerete
•Hibernate ismerete
•UML ismeretek
•Oracle PL/SQL ismeretek
•folyékony angol nyelvtudás
•tapasztalat SOA alapokon szervezett implementálásokban / OSB-ben / kompozit alkalmazásokban

Elvárt készségek:
•Jó problémamegoldó készség, önálló munkavégzés
•Terhelhetőség
•Megbízhatóság
•Precizitás

Amit kínálunk:
•Versenyképes fizetés és vonzó juttatási csomag
•Legújabb technológiákat alkalmazó dinamikus csapat
•Jó munkahelyi légkör, színvonalas munkakörülmények

Start: akár azonnal
Munkavégzés helye: Budapest (XI)
Munkalehetőség: Hosszú távú, teljes idős, alkalmazotti munkalehetőség, esetleg számlázás is lehetséges

Kérdése esetén hívja irodánkat t: +36-1-7897416 (Komjád Gyöngyvér)

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió