www.cvonline.hu

SENIOR JAVASCRIPT FEJLESZTŐ / UI Developer - INT/6/16

  • A hirdetés 755 napja lejárt

Feladatok:

  • Nagy rendelkezésre állású, kiemelt presztízsű portálok és termékek fejlesztése
  • Reszponzive, mobilra is optimalizált kliens oldali felületi logikák fejlesztése
  • Önálló felelősségvállalás scrum csapattagként
  • Üzleti logika fejlesztése (AngularJS + NodeJS)
  • Unit tesztek készítése
  • Új technológiák folyamatos megismerése és elsajátítása
  • Legmodernebb technológiák felkutatása, kipróbálása
  • Node.js átképzési lehetőség

Elvárások:

  • Minimum 3 év fejlesztői tapasztalat
  • SQL, HTML, CSS alapismeretek
  • Jó algoritmikus képesség (józan paraszti ész J)
  • Változásokra való nyitottság
  • Trend-ek, újdonságok iránti aktív érdeklődés
  • Tanulási hajlandóság
  • Reszpozive felület fejlesztési tapasztalat
  • Tudás átadási képesség

Előnyök:

  • Modern JavaScript framework-ök ismerete (AngularJS, JQuery(mobile), Browserify, RequireJS)
  • Funkcionális nyelvekben való jártasság
  • Tapasztalat RESTful szolgáltatások használatában
  • Mobile web-es technológiák ismerete
  • Test Driven Development tapasztalat
  • Jasmin vagy egyéb teszt framework ismerete

Amit kínálunk:

  • Fokozott biztonságú, több milliós látogatottságú webes megoldások megismerése
  • Komplex rendszerek fejlesztése NodeJS alatt
  • Azonnali kezdés
  • Kiválóan megközelíthető prémium kategóriás iroda (Déli pályaudvar metróállomás kijáratánál)
  • Továbbképzési lehetőség, havonta több belső tanfolyam (AngularJS, TDD, NodeJS)
  • Nemzetközi és hazai projektek
  • Modern munkakörnyezet, Macbook v. Toshiba laptop + telefon
  • Erős, megkérdőjelezhetetlen referencia
  • Versenyképes jövedelem és premizálás
  • Nyitott vállalati kultúra
  • 700 kötetes belső technológiai könyvtár, rendszeresen járatott szakmai folyóiratok
  • Agilis módszertanok használata
  • Inspiráló szakmai légkör
  • Cafeteria, egészségügyi szolgáltatások
  • All You Can Move sportolási kedvezmények
  • Korlátlan kávé, tea, méz fogyasztás J

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát és motivációs levelét bérigényének megjelölésével a E-mail cím megjelenítése címre!

Helyek Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol