www.cvonline.hu

Megbízható partnerünk részére keresünk munkatársat

SENIOR JAVASCRIPT fejlesztő

(HF 10-6992)

pozícióba

Budapestre.

Feladatok

  • Innovatív webportálok front-end fejlesztése (dinamikus front-end applikációk is),
  • Dizájn alapján HTML és CSS oldalak implementálása,
  • JavaScript alapú applikációk implementálása.

Elvárások

  • Többéves tapasztalat front-end fejlesztésben (dinamikus front-end applikációk is)
  • Nagy tapasztalat: HTML, CSS, JavaScript kódolásban.

Amit kínálunk

  • Érdemi magas szintű és változatos munka,
  • Fejlődési lehetőség, biztos háttér,
  • Kiemelt jövedelem,
  • Nyugodt munkakörülmények.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-6992” –es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

                                                           HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése