www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 915594
lejárt
Tech People FEJLÉC

Senior JAVA/JEE FEJLESZTŐ -Miskolc(GYJIS)

A munkakör a fejlesztésen kívül elemzői, tervezői és koordinációs feladatok ellátását is magában foglalja. A csapatban való működés, az üzleti elemzőkkel, felhasználói felület tervezőkkel, tesztelőkkel történő világos és barátságos kommunikáció elengedhetetlen a feladat sikeres ellátásához.

Elvárások:

    • 4+ év JAVA szoftverfejlesztői tapasztalat.
    • Jó problémamegoldó képességek, eredményorientáltság, „meg tudjuk csinálni” hozzáállás és erős hangsúly az üzleti folytonosság fenntartásán.
    • Gyakorlat domain, illetve teszt vezérelt fejlesztésben (DDD, TDD).
    • Tiszta és egyszerű kódolás elveinek ismerete, gyakorlati használata (Clean Code).
    • Tapasztalat a következő technológiák terén: Spring Framework, Hibernate, JUnit, SQL

    Előnyök:

      • Eventsourcing, CQRS architektúra ismerete.
      • JavaScript, Adobe FLEX ismerete.
      • Energetikai üzleti domain ismeret.
      • Agilis módszertanok ismerete (scrum, lean, XP, kanban, stb.).
      • Continuous Delivery ismerete.
      • Előny, ha gyakorlatból ismeri az agilis módszertanok valamelyikét (scrum, lean, XP, kanban, stb.)
      • Haladó szintű angol nyelvtudás.

      Amit kínálunk:

        • Modern fejlesztési elvek, technológiák használata.
        • Kiemelkedő munkakörnyezet.
        • Motivált, fiatal, agilis csapatban történő munkavégzés, SCRUM módszertan.
        • Piacvezető cég termékének fejlesztésében való részvétel.
        • Versenyképes, szakmai fejlődéssel arányosan emelkedő jövedelem.
        • Rugalmas munkaidő.
        • Emberközpontú közeg, hosszútávú perspektíva.
        • Karrier és tanulási, továbbképzési lehetőség.

        Munkavégzés helye: Miskolc (távmunkára nincs lehetőség)

        Fizetés: versenyképes

        Start: amint lehet

        Amennyiben érdekli a lehetőség, kérjük pályázzon online! Ha még nem regisztrált volna, kérjük, tegye meg. Kívánunk sikeres pályázást!

        Tech People LÁBLÉC