www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.09.21.
Hirdetés azonosító: 915598

Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
SENIOR JAVA/JEE FEJLESZTŐ (GYJIS)

Feladatok:
A munkakör a fejlesztésen kívül elemzői, tervezői és koordinációs feladatok ellátását is magában foglalja. A csapatban való működés, az üzleti elemzőkkel, felhasználói felület tervezőkkel, tesztelőkkel történő világos és barátságos kommunikáció elengedhetetlen a feladat sikeres ellátásához.

Elvárások:
  • 4+ év JAVA szoftverfejlesztői tapasztalat.
  • Jó problémamegoldó képességek, eredményorientáltság, „meg tudjuk csinálni” hozzáállás és erős hangsúly az üzleti folytonosság fenntartásán.
  • Gyakorlat domain, illetve teszt vezérelt fejlesztésben (DDD, TDD).
  • Tiszta és egyszerű kódolás elveinek ismerete, gyakorlati használata (Clean Code).
  • Tapasztalat a következő technológiák terén: Spring Framework, Hibernate, JUnit, SQL

Előny:
  • Eventsourcing, CQRS architektúra ismerete.
  • JavaScript, Adobe FLEX ismerete.
  • Energetikai üzleti domain ismeret.
  • Agilis módszertanok ismerete (scrum, lean, XP, kanban, stb.).
  • Continuous Delivery ismerete.
  • Előny, ha gyakorlatból ismeri az agilis módszertanok valamelyikét (scrum, lean, XP, kanban, stb.)
  • Haladó szintű angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:
  • Modern fejlesztési elvek, technológiák használata.
  • Kiemelkedő munkakörnyezet.
  • Motivált, fiatal, agilis csapatban történő munkavégzés, SCRUM módszertan.
  • Piacvezető cég termékének fejlesztésében való részvétel.
  • Versenyképes, szakmai fejlődéssel arányosan emelkedő jövedelem.
  • Rugalmas munkaidő.
  • Emberközpontú közeg, hosszútávú perspektíva.
  • Karrier és tanulási, továbbképzési lehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület (távmunkára nincs lehetőség)
Fizetés: versenyképes
Start: amint lehet

Amennyiben érdekli a lehetőség, kérjük pályázzon online! Ha még nem regisztrált volna, kérjük, tegye meg. Kívánunk sikeres pályázást!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió