www.cvonline.hu

Senior Java szoftverfejlesztő

Régió:

Baranya

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 804411
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Jelenleg szoftverfejlesztéssel foglalkozó partnercégünk keres munkavállalókat.

Feladatok:

  • külföldi projektben való aktív részvétel

Munkaidő: napi 8 óra

Elvárások:

  • magas szintű Java ismeret
  • legalább alap szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • EJB ismeret
  • JPA ismeret
  • ESB ismeret

Amit kínlunk

  • nettó 350000 Ft-os fizetés
  • hosszú távú együttműködés
  • 3 hónap után közvetlen állományba vétel

Ha állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen rá a regisztrációt követően a következő oldalon: Link megjelenítése

Jelentkezését április 22-ig várjuk!!

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a Facebookon is!

Kategória
IT / Informatika