www.cvonline.hu

Senior Java szoftverfejlesztő

  • A hirdetés 1325 napja lejárt
Multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:
Feladatok:
  • Szoftvertervezési, Java alapú fejlesztési feladatok ellátása,
  • Részvétel a szoftver kódolásban, programjavítási feladatok ellátásában,
  • Dokumentáció készítése.
Elvárások:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség,
  • Legalább 4 év szoftverfejlesztői tapasztalat Java/SQL környezetben,
  • Stabil Java EE ismeretek: JSF, EJB 3, JPA (Hibernate), Groovy,
  • Tapasztalat JBoss környezetben,
  • Jártasság web technológiák terén (HTML, CSS, Javascript, Ajax),
  • UML ismerete.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem,
  • Dinamikus csapat.
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a fenti pozíció megjelölésével, az alábbi elérhetőségre:

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika