www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 836352
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People Hungary Kft. egy szakemberek, illetve közép- és felsővezetők keresésére és kiválasztására specializálódott nemzetközi tanácsadó cég, mely fő tevékenységeként személyzeti tanácsadói szolgáltatást biztosít informatikai, pénzügyi, gyártó, forgalmazó és szolgáltató cégek, bankok, biztosítók valamint SSC, NOC és BPO szolgáltatók számára Közép és Kelet Európában. Multinacionális megbízónk részére keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Senior Java szoftverfejlesztő mérnök (GYTY)

Feladatok:

  • Szoftverfejlesztési tevékenység (Eclipse alapú tool fejlesztése)
  • Eclipse alapú modellező eszköz fejlesztése,
  • Tesztprogramok fejlesztése. beüzemelése
  • Termékfejlesztés támogatása

Elvárások:

  • Villamosmérnöki vagy mérnök informatikus végzettség,
  • Minimum 3-4 éves core JAVA fejlesztői tapasztalat,
  • Java alapú UI tapasztalat
  • Eclipse alapú eszközfejlesztési tapasztalat,
  • Önállóság a munkavégzés terén, de csapatmunkára való alkalmasság is egyszerre
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás.

Előny:

  • Autóipari tapasztalat,AUTOSAR ismeret.
  • EMF, Jface, SWT, Eclipse Forms és Graphiti, Equinox  technológiák ismerete,
  • Agilis módszertanban szerzett tapasztalat
  • Biztonságkritikus területen végzett fejlesztési vagy projektvezetési tapasztalat előny,
  • Német nyelvtudás

Amit a cég ajánl:

  • Versenyképes fizetés és széles körű juttatások,
  • Részvétel nemzetközi projektekben,
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekedő vállalat.
  • Szakmailag kifejezetten igényes, és magasan képzett csapat

Start: asap
Munkavégzés heye: Buda XI.ker. (távmunkára nincsen mód)
Munka jellege: hosszú távú, teljes idős, alkalmazotti pozíció

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el szakmai önéletrajzát!

További információért hívja irodánkat: +36-1-789-7416 (Komjád Gyöngyvér)

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió